Even geduld, we maken je bestelling klaar…
Showroom Goor
Klik hier voor advies
bekijk adviesMorsink Tweewielers raadt aan om je nieuwe fiets te verzekeren. Je kunt dit nu eenvoudig via ANWB doen.
Morsink Tweewielers raadt u aan om uw fiets te verzekeren. De verzekering dekt de aankoopwaarde gedurende 3 jaar en is maandelijks opzegbaar.
XLC Schoenen ROAD
Fiets
Raceschoen met driepunt SPD-SL aansluiting maar ook met SPD aansluiting. Dus ook geschikt voor het spinnen en mountainbiken. Voorzien van mesh-panelen op de voorvoet, zijkant en rond de enkel. Verstevigde hiel waarin een reflecterend element is verwerkt. In de zool zitten ook twee ventilatiepunten, in de voorvoet en middenvoet. De schoen valt normaal: lengte inlegzool maat 42, 26.6 cm. XLC logo op de bovenste strap.
Â
Zowel SPD-SL als SPD aansluiting (race+MTB+spinning)
Reflecteren element op de hiel
Ventilerend mesh
Uitneembare inlegzool
Drie klittenband straps
Productnummer :
699623Product categorie :
Racefiets schoenen|
Merk
|
XLC |
Bij Morsink stopt de service niet bij de voordeur. Tussen de 4 en 6 maanden na aankoop heeft u recht op een gratis eerste beurt. We controleren remmen, versnellingen, banden en — bij e-bikes — accu en ondersteuning, zodat uw fiets blijft rijden zoals hij de werkplaats verliet.
Remmen, versnellingen, bandenspanning en elektrische onderdelen worden nagelopen door onze monteurs.
Plan de afspraak telefonisch, via WhatsApp of in de showroom in Goor, wanneer het u uitkomt.
De meeste eerste beurten zijn dezelfde dag klaar, zodat u snel weer veilig de weg op kunt.
Bij Morsink Tweewielers in Goor kunt u terecht voor de aanschaf van een nieuwe fiets of gebruikte fiets, vele soorten fietsonderdelen, accessoires, kleding en de beste reparatieservice voor uw tweewieler.